Kontakty
_____________________________________

skrzynka klubowa: korabradzyn@gmail.com

Historia
Główna
Galeria
Flota


Komandor Klubu - Wojtaś Zbigniew - żeglarz jachtowy, certyfikat ISSA,
radiooperator SRC



        


         






Sekretarz - Matysiewicz Ryszard - jachtowy sternik morski, radiooperator SRC



     
    
                                          





 


Skarbnik - Kowalik Roman - żeglarz jachtowy






 


 



Członek Zarządu - Belniak Mirosław - żeglarz jachtowy













Członek Zarządu
-
Mikitiuk Dariusz - kajakarz









Grzesiak Grzegorz - żeglarz jachtowy, sternik motorowodny, radiooperator SRC




     
    
                                          






Komoń Leszek - żeglarz jachtowy, sternik motorowodny,
certyfikat ISSA, radiooperator SRC




   

   



    


Kowalczyk Szczepan - żeglarz jachtowy











    

Maciejewski Marek - żeglarz jachtowy,
sternik motorowodny,
certyfikat ISSA,












Mackiewicz Marek - żeglarz jachtowy





          
        
                                





Mackiewicz Monika - żeglarz jachtowy









    



Matysiewicz Grzegorz  - żeglarz jachtowy, sternik motorowodny,
certyfikat ISSA, radiooperator SRC













Matysiewicz Piotr  - żeglarz jachtowy, sternik motorowodny,
certyfikat ISSA, radiooperator SRC












Mikiciuk Krzysztof - żeglarz jachtowy, sternik motorowodny,
certyfikat ISSA, radiooperator SRC




                                             




Mikitiuk Dawid - żeglarz jachtowy








Mazur Krzysztof - żeglarz jachtowy









    


Niewęgłowski Mirosław - żeglarz jachtowy, sternik motorowodny




    












Nowak Michał - kajakarz
    









   





Piekutowski Jacek  - żeglarz jachtowy





    







Pojawis Anna - żeglarz jachtowy







   






                                         


Popek Jerzy - żeglarz jachtowy




   














Próchnicki Jerzy - żeglarz jachtowy,
certyfikat ISSA, radiooperator SRC



    













Siebielec Adam - żeglarz jachtowy
, sternik motorowodny, radiooperator SRC








    









Smoliński Eugeniusz - jachtowy sternik morski



















Skoczylas Mariusz - żeglarz jachtowy















    





Stadnicki Lech - jachtowy sternik morski
, certyfikat ISSA, radiooperator SRC








 





 





Stecki Mieczysław - żeglarz jachtowy, ratownik morski
,
certyfikat ISSA, radiooperator SRC









    










Szczerba Marek - żeglarz jachtowy






















Szelech Ewa - żeglarz jachtowy, sternik motorowodny, radiooperator SRC




          
       

         





Szelech Zygmunt - żeglarz jachtowy, sternik motorowodny,
certyfikat ISSA, radiooperator SRC




          
       



        


Wielgosz Jacek - jachtowy sternik morski




          
       

         





Wojtaś Ernest - żeglarz jachtowy


















    


Wojtuń Dariusz - żeglarz jachtowy












  
    







Zawada Marek - żeglarz jachtowy
, sternik motorowodny




















Zieliński Bronisław - kajakarz

















Zielnik Waldemar - żeglarz jachtowy
, sternik motorowodny